Майже 100 переможців з трьох художніх конкурсів отримали нагороди

Учасники - учні художніх та мистецьких шкіл. Творчі доробки поєднали у виставку, яку назвали «Палітра дитячих мрій». Вона зібрала понад 300 робіт з конкурсів «Об'єднаймося ж, брати мої!», «Герої сьогодення очима дітей» та «Світ навколо нас». Переможці отримали подарунки, які знадобляться їм під час малювання.

Картини в різних техніках та стилях, ляльки-обереги і навіть макети будинків. Тут цього дня нагороджують фаворитів художнього мистецтва одразу трьох конкурсів.

Ліна Богодиста, директор обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури Полтавської області

- Саме на цій виставці презентовані роботи переможців учнів художніх шкіл і художніх відділень, мистецьких відділень Полтавської області 3 конкурсів: «Об'єднаймося ж, брати мої!», що присвячена Шевченківським дням, конкурс «Герої сьогодення очима дітей» та конкурс «Світ навколо нас».

Учасники подавали свої роботи упродовж 2017-18 років, а журі визначали кращих у кожній номінації всіх конкурсів. 

Ліна Богодиста, директор обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури Полтавської області

- Оцінювали учасників професійні журі, викладачі образотворчого відділення вищих навчальних закладів ПНПУ імені Короленка, технічний університет імені Ю.Кондратюка, безпосередньо фахівці: члени Національної спілки художників України, тобто, в складі журі працюють кращі з кращих, хто має відношення до образотворчого мистецтва на Полтавщині.

На розгляд журі подали понад 300 робіт із 26 мистецьких навчальних закладів Полтавщини. Оцінювали у різних номінаціях, серед яких: «Графіка», «Живопис» та «Декоративно-прикладне мистецтво». А 6 учасників отримали Гран-Прі I ступеня. Серед них – і Софія Манько, яка представила «Великодні візерунки». 

Софія Манько, отримала Гран-Прі I ступеня

- Це техніка вітражу і, звичайно, для такої техніки беруть скло або пластик, на нього наносять контур, а потім фарба висихає і оформлюється робота.

Всього обрали 81 переможця, із яких 18 учнів здобули абсолютну перемогу.

Стрічка новин