У театрі ляльок – «Колискова для сніжинки»

Вистава прем'єрна та орієнтована для інклюзивного контингенту глядача та дітей віком до 3 років. У кадрі три герої – Ельфи сну, які показують історію сновидінь Сніжинки за допомогою аудіо-візуального мистецтва. У ролі режисера постановки свої сили спробувала директор театру ляльок Тетяна Вітряк.

Зала маленька, але глядачів багато. Усі – в очікуванні прем'єри. У ролі режисера – директор. А щоб підготувати постановку – пройшла спеціальне навчання. 

Тетяна Вітряк, режисер, директор Полтавського академічного обласного театру ляльок

- Саме в минулому році я особисто вступила до магістратури Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського. А магістратура, вона передбачає в першу чергу науковий підхід до навчання, і саме наука змусила шукати ті ділянки, ті напрямки в театрі ляльок, які неохоплені на сьогодні.

Режисерка наголошує: вистава незвичайна. 

Тетяна Вітряк, режисер, директор Полтавського академічного обласного театру ляльок

- Це вираження дії, емоцій, подій саме за допомогою руху, світлом, музикою, ритмом, темпом, те, що зрозуміло діткам певних категорій.

На сцені – три казкових герої, які розповідають історію сновидінь однієї Сніжинки, що заснула на руках у Місяця. 

- Ми граємо одну роль. Ельфів сну. Такі казкові персонажі. І більш чарівні та загадкові, скоріш за все.

Постановка без слів, але герої вправно демонструють картинки сну: весну і цвітіння квітів на ковдрі, літо і море та осінь. Глядачі задоволені, адже певні: такі вистави – чудовий шанс провести дозвілля з дітьми.

Марія Остроушко, прийшла на виставу з сином

- Ляльковий театр перший долучається до того, щоб допомогти провести дозвілля батькам із такими дітками. Вони нам допомагали проводити і зимові вистави, і от зараз. Я вперше знаходжуся у цьому маленькому залі, навіть не уявляла, що є таке приміщення.

Вистава орієнтована на дітей інклюзивного контингенту та малечу до 3 років. Адже для них мова акторів проста та зрозуміла. Крім цього, глядачі мали змогу не лише переглянути сновидіння Сніжинки, а й долучитися до них.

Стрічка новин