Пришкільні табори міста відправилися у «космічну подорож»

Таким квестом працівники обласної дитячої бібліотеки вирішили привітати школярів з Днем захисту дітей, а також дати їм можливість дізнатися щось нове. Свято об'єднало понад 50 школярів та розкинулося на території бібліотеки й Петровського парку.

Велика кількість малечі, з першого по четвертий клас, зібралася біля обласної дитячої бібліотеки імені Панаса Мирного. Більшість з них тільки-но навчилася читати, але сюди приходять охоче.

Саша Горжій, школяр 

- Мені одну «Лісову школу» подарували, а другу про Пешкіна мені тато купив.

Діти точно знають, що сьогодні для них підготували розваги, тож з нетерпінням чекають початку свята.

Ілля Клунник, школяр

- Я прийшов сьогодні з друзями, з учителями. А чекаю, щоб пішли ми сьогодні у парки різні, гуляли, розважалися.

Підготували школярі і свої побажання. Малеча вірить, що сьогодні вони точно мають справдитися.

Давид Ковтун, школяр

- Більше всього хотілося б, щоб у всіх було щастя, щоб ніхто нікого не ображав, щоб у всіх все було добре, щоб у всіх була удача, щоб завжди було чисте серце, щоб ніхто нікого не ображав, щоб усе було добре.

Свято для малечі влаштували працівники обласної дитячої бібліотеки імені Панаса Мирного. Основною метою вони вбачають не лише привітання малечі зі святом, а й привернення їх уваги до бібліотеки. Так одна з героїнь квесту – господиня планети Ерудит – сьогодні зустрічатиме школярів на планеті з інтелектуальними випробуваннями.

Марина Зінченко, зав. відділом розвитку читання та масової роботи Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім.П.Мирного 

- Квест називається «Космічний», тому що саме пов'язаний з Космосом. Діти будуть у 6-ти номінаціях розв'язувати різні загадки, виконувати різні завдання, побувають на різних планетах.

Працівники книгозбірні зауважують: такі заходи для них традиційні та проходять регулярно. 

Наталія Піскун, заст.директора Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім.П.Мирного

- Взагалі влітку у нас у рамках проекту «Нестандартні літні читання» організовано цікаве та змістовне дозвілля для дітей. У нас зараз проходить кожного дня по 2, по 3 заходи для дітей.

Бібліотекарі додають:різноманітні заходи для малечі будуть проводити все літо. Незвичайні читання, квести та театралізовані дійства не дадуть школярам нудьгувати. 

Стрічка новин