На Полтавщині провели спеціальні тренування

На Полтавщині провели спеціальні тренування

У лісовому масиві на території Руденківської сільської ради Новосанжарського району, провели спільні спеціальні навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої лісовою пожежею.

Тренування відбулися за участі начальника Полтавського обласного  управління лісового та мисливського господарства Юрія Тараненка, лісівників області, начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба, голови Новосанжарської РДА Сергія Бульбахи, представників Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці, Полтавської ОДА, спеціалізованих служб цивільного захисту району та області.

Згідно легенди, працівник лісгоспу зі спостережної вежі за допомогою камер відеоспостереження помітив низову пожежу в лісовому масиві. Зважаючи на поривчастий вітер, виникла загроза швидкого поширення полум’я. Працівники лісгоспу, які прибули на місце події для розвідки та гасіння, встановили, що вогнем охопило площу 1,8 га. Зважаючи на масштаб та характер пожежі, прийняли рішення негайно залучити рятувальників Полтавського гарнізону ДСНС України.  Оскільки місце загорання віддалене від водойми, прибув пожежний потяг з цистернами води. Спільними зусиллями умовне лісове загорання швидко ліквідували.

"Нині стежити за пожежною безпекою в лісі стало легше. Останні кілька років лісгоспи обладнують камерами спостереження. На Полтавщині вже закупили та встановили 20 таких. Одна коштує від 150 тисяч гривень і охоплює кілька тисяч гектарів лісу. Кошти на це виділили з екологічного фонду обласного бюджету. Цього року фінансування сягнуло 2,6 млн грн", - зауважують у прес-службі Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Стрічка новин