В Галереї мистецтв відкрилася виставка «Дитячі усмішки»

На ній – понад 60 світлин із зображенням радісної малечі. Створена фотовиставка за сприяння «Фонду захисту та підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби.

Буденні, святкові, спортивні та патріотичні світлини із зображенням щасливих дітей представили на тематичній фотовиставці в Галереї мистецтв. 6-й рік поспіль експозицію «Дитячі посмішки» відкривають та присвячують Міжнародному дню захисту дітей. Кожного року, розповідають організатори, подія набуває дедалі більшої популярності. 

Сергій Назаркін, організатор фотовиставки «Дитячі усмішки»

- Мені захотілось розширити, раніше ми з сином робили перші 3 виставки, це були наші виставки. Ну коли ми почали залучати більше й більше людей, то від цього експозиція тільки виграє.

На фотовиставці – роботи як любителів, так і професійних фотографів. Фотокореспондент Олег Журавльов представив світлину своїх синів, зроблену під час Дня вуличної музики. Олег зізнається: діти – чи не найулюбленіші об’єкти для зйомок.

Олег Журавльов, фотокореспондент 

- Дітей і своїх, і чужих завжди цікаво знімати. Вони свої емоції не викривляють і не приховують. Якщо їм гарно, вони покажуть, що їм весело і цікаво. Якщо їм сумно, вони можуть пустити сльозу в кадрі. І це теж круто!

А це – Ярослав Пихтін. Хлопець роздивляється світлини виставки. Серед різноманітних фото знаходить і своє зображення. 

Ярослав Пихтін, учасник фотовиставки «Дитячі посмішки»

- Це була наша фотосесія нашого ансамблю, для музичної школи. Це було біля музею Полтавської битви, нам було весело.

Створена фотовиставка за сприяння «Фонду захисту та підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби. Працівники фонду розповідають: юні полтавці, котрі позували на світлинах, отримають цікаві та корисні подарунки. 

Віра Кальник, голова ГО «Фонду захисту та підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби

- Ми організували подаруночки дітям, котрі приймають участь. Ми посилаємо вітання батькам нашим і думаємо, що це свято нам вдасться.

Переглянути світлини щасливої малечі можна до 13 червня.

Стрічка новин