Спецпризначенці батальйону «Полтава» вирушили на Схід

Проводжали їх на плацу обласного управління поліції з напутніми словами, молитвами та побажаннями скорішого повернення

На плацу обласного управління поліції – правоохоронці та їхні сім'ї, волонтери та школярі. Велика полтавська родина проводжає на Схід батальйон спецпризначенців.

Денис Захарченко, заступник начальника поліції Полтавщини

- 70 правоохоронців Полтавщини вирушили в зону Операції об'єднаних сил для виконання своїх обов'язків із забезпечення правопорядку на Донеччині та Луганщині.

Серед основних завдань спецпризначенців – забезпечувати правопорядок, підтримувати публічну безпеку та захищати права людей на території проведення Операції об’єднаних сил.

Олександр Бєлаш, заступник командира взводу БСПОП «Полтава»

- Відбуваємо ми в нову операцію, АТО в нас закінчилося. Почалася Операція об'єднаних сил. Дещо нам, як кажуть, незручно, дещо хвилюємося, тому що на цю ротацію їдемо вперше, що нас там чекає, ми не знаємо. Але нас тренували, проходили навчання, тобто, готові нести службу добросовісно, якісно виконувати всі завдання, які поставлені для нас.

Обійми та поцілунки біля автобусів: перед тривалим розставанням намагаються провести якомога більше часу разом з бійцями їхні рідні.

Віра Васюк, проводжає сина

- Я проводжаю свого сина. Вже не вперше і не вдруге. Вже загубили і рахунок. Хотілося б, звичайно, щоб вдома був, але, як він каже, якщо не я, то хто. Хотілося, щоб усі хлопці приїхали здорові, повернулися додому.

У зоні проведення Операції об'єднаних сил спецпризначенці перебуватимуть два місяці.

Стрічка новин