Сьогодні – День працівника водного господарства

Почесні грамоти, нагрудні знаки та іменні годинники. Працівників водного господарства Полтавської області привітали з їх професійним святом. Цю дату відзначають з 2003 року у перший тиждень червня. Цього дня у залі зібралися як ветерани праці, так і початківці у галузі водного господарства.

Цього дня вони урочисто одягнені та усміхнені. Усі ці люди – захисники водних ресурсів Полтавської області. А сьогодні – їх професійне свято – День працівника водного господарства. 

Ірина Клименко, начальник відділу водних об'єктів Полтавського обласного відділу водних ресурсів 

- Його вже відзначають з 2003 року. Сьогодні в нашому залі запрошені ветерані галузі, працівники міжрайонних управлінь водного господарства, які працюють в наших галузях саме на водних об'єктах, а також колектив нашого управління, який співпрацює з іншими областями в галузі водного господарства.

Цього дня обговорювали і стан та значення водних ресурсів у Полтавській області.

Ірина Клименко, начальник відділу водних об'єктів Полтавського обласного відділу водних ресурсів 

- Саме стан вод Полтавської області на сьогодні є одним із найкращих на території України. Наші річки – найчистіші майже, майже всі найчистіші.

Кращих за сумлінну працю та вагомий особистий внесок відзначили. Вони отримали почесні грамоти, нагрудні знаки та іменні годинники. 

Серед нагороджуваних – і начальник міжрайонного управління Кременчуцького водного управління Юрій Глушко. На посаді – вже 9 років, але й у свято, говорить, думає про роботу.

Юрій Глушко, начальник міжрайонного управління Кременчуцького водного управління 

- На цей рік буде поливатися до 4 тисяч га. Задіяні 6 насосних станцій по Градизькій системі. Працюватиме в цьому році 33 насосних установки. Насосні установки це водокористувачів.

Крім «ветеранів» праці цього дня отримали нагороди і початківці у цій сфері.

Стрічка новин