Експерти назвали головну небезпеку схуднення

Експерти назвали головну небезпеку схуднення

Дієтологи, біологи і онкологи склали список дієт, які несприятливо впливають на здоров'я людини, а іноді можуть привести і до фатальних наслідків.

Вчені з Університету Східної Фінляндії проаналізували довготривалий ефект від низки популярних дієт і прийшли до висновку, що складання раціону харчування з високим вмістом білків може в буквальному сенсі слова вбити людину. Дослідники з'ясували, що багаті білком дієти, наприклад такі, як дієта Аткінса, вдвічі збільшують ризик розвитку серцево-судинних захворювань у людей середнього віку.

Білки тваринного походження, за словами фахівців, провокують розвиток серцевої недостатності, роблять кров густішою і погано впливають на здоров'я судин, що при поєднанні різних чинників може стати причиною інфарктів, інсультів й утворення тромбів.

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я, в свою чергу, попередила, що для збереження здоров'я потрібно вибрати більш збалансовану дієту з низьким вмістом цукрів, і їсти більше риби, бобів, і овочів, запиваючи все це звичайною чистою водою.

Стрічка новин