Щороку першого червня відзначається День захисту дітей

У Полтаві це свято починається заздалегідь. В обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді пройшов концерт для дітей з Київського району.

Яскраві костюми, запальні виступи та щирі дитячі посмішки. Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулось свято, яке традиційно організовує Київська районна у місті Полтава рада для малечі пільгових категорій. На концерт завітало близько п'ятиста маленьких полтавців.

Денис Васильєв проживає у сім'ї Рудковських вже 2 місяці. Його рідні батьки загинули, а життя в інтернаті, розповідає хлопець, для нього було б нестерпним. Говорить: концерти відвідувати любить, його завжди вабили виступи та сцена. 

Олександр Рудковський та Денис Васильєв, відвідали концерт 

- Як ви вважаєте, чи потрібно робити такі концерти? 

- Дуже потрібно. Тому що це потрібно дітям і дорослим – всім. Щоб діти могли прийти, відпочити, подивитись.

Аби особисто привітати дітей з їхнім днем, на захід завітав і міський голова Олександр Мамай. Він зазначив: жоден дорослий не повинен нехтувати правами дітей.   

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Наше майбутнє пов'язано тільки з дітьми. І сьогодні дякую підприємствам, ті, хто залучились і принесли солодощі, принесли цукерки, організували цей чудовий захід... І, мабуть, ті підростаючі покоління, ті діти, які сьогодні дивляться, як звертають увагу на них, в майбутньому будуть звертати увагу на своїх дітей і онуків.

Свято не обійшлося без подарунків. По завершенню концерту кожна дитина отримала морозиво.

Нагадаємо, День захисту дітей у світі відзначають першого червня.

Стрічка новин