Стан доріг на Полтавщині – незадовільний

Це стосується як районних центрів, так і доріг у сільській місцевості. З 1 січня 2018 року на баланс Полтавської облдержадміністрації передали майже 7 тисяч кілометрів доріг. Фінансування є, а от самого асфальтового покриття поки що ніяк не зроблять. Мешканці не задоволені ситуацією: звертаються до різних інстанцій та влаштовують акції протесту. Саме у такий спосіб люди намагаються привернути увагу до своєї проблеми.

Станом доріг у Полтавській області не задоволені не лише водії, які б'ють колеса своїх авто по ямах, а й мешканці сіл, де дороги практично зникли. Один із них – Леонід Чорнорук – пенсіонер, який мешкає в Котелевському районі. 

Леонід Чорнорук, житель села Велика Рублівка (Котелевський район) 

- Я б сказав, такого я ніде не бачив. Ями. Там такі ями, що без перешкод по них можна проїхати тільки танком. Або чотириколісним транспортним засобом, який буде подібний бронетранспортеру.

Дороги ремонтують, але здійснюють лише ямковий ремонт. При цьому охоплюють не всі локації, які потребують ремонтно-відновних робіт.

Віра Олефір, Микільськівський голова Котелевського району 

- Дороги турбують навіть тих, хто один раз у рік їде і не може дивитися на те все. До мене як до сільського голови багато запитань: у тих, хто платить податки.

Невдоволені станом доріг люди звертаються до різних інстанцій та влаштовують акції протесту. Саме така пройшла цього дня і в Полтаві. 

Лідія Дрозд, жителька села Велика Рублівка (Котелевський район) 

- Школи закриваються, під'їзди дітей потрібні, дітки їздять у 7 годин, і діставатися по тих дорогах неможливо. Також неможливо доїхати і швидкій допомозі до пацієнта, до якого викликають.

Проте на заклики громадян влада мало звертає уваги.

Андрій Олефіренко, екс-боєць батальйону «Азов»

- На жаль, відповіді адміністрації немає, жодної. Ми тут пікетували близько двох годин, але жоден представник Полтавської ОДА, не говорю уже про пана Головка, не вийшов до людей.

Андрій Олефіренко додає: з 1 січня 2018 року на баланс Полтавської ОДА передали майже 7 тисяч кілометрів доріг. І на ці дороги обласного підпорядкування з державного бюджету виділили близько 600 мільйонів гривень. Коли і на які дороги витратять ці кошти – невідомо. 

Стрічка новин