«Мыс Доброй Надежды» готують до нового літнього сезону

Співробітники компанії «Надежда» вийшли на традиційний суботник. Цього року роботи їм додала стихія. Ворскла, яка вийшла з берегів, завдала значної шкоди пляжу: довелося відновлювати піщане покриття, ремонтувати альтанки, встановлювати знесені пляжні парасольки.

Співробітники компанії «Надежда» прибрали територію пляжу «Мыс Доброй Надежды». Традиція проведення на цій території суботників має вже восьмирічну історію. 

Тетяна Юрченко, керівник відділу корпоративних продажів компанії «Надежда»

- Суботники, в принципі, - це гарно. Це не тільки внесок у підтримку чистоти природи, навколишнього середовища, це - більш глибока філософія. Тому що, наводячи лад навколо, ми самоорганізовуємося і дисциплінуємо себе.

Проте цього разу, кажуть учасники прибирання, є певні особливості. Причина - повінь, яка трапилася у квітні.

Олександр Крачко, начальник відділу маркетингу і реклами ТОВ «Надежда»

- Стихія нанесла великі збитки майну, були знесені альтанки, зруйнований пляж, знесені парасольки. Оскільки ми пообіцяли полтавцям, що 1 червня будемо готові прийняти їх на «Мысе Доброй Надежды», треба дотриматися обіцянки, зціпити зуби і працювати.

Відтак, свій вихідний день колектив проводить у роботі. Щоправда, не в офісі чи на заправних станціях, а на природі з лопатами, віниками та пензликами в руках. 

Марина Міняйло, бухгалтер компанії «Надєжда»

- Пожертвувати сьогодні довелося вихідним днем зі своєю дитиною, часом, проведеним з нею. Тим не менше, я думаю, що я скоро на відкриття сезону привезу її сюди відпочивати. Тому сьогодні ми повинні трішки попрацювати.

Якщо раніше суботники проходили на берегах Ворскли у кількох кілометрах за та проти течії, то цього разу основні сили компанія «Надежда» зосередила на території «Мыса». Чи не найбільше дісталося цьому СПА-комплексу.

Ілля Мурильов, старший менеджер СПА-комплексу

- З цієї сторони вода підійшла дуже сильно, і вона була навіть трохи вище за чани. Тобто, залило навіть чани. Але ми все це відновили, практично 90% все відновлено. Буквально ще тиждень, і ми будемо в повній бойовій готовності.

Загалом до суботника долучилося більше 130 працівників компанії «Надежда».

Лідія Дігтяр, працівниця компанії «Надежда»

- Ми з нашою командою прибирали від сміття велику територію до трубного моста, потім прибирали, загрібали листя сухе, розгрібали пісок. Багато роботи.

Дорослим із задоволенням допомагали діти.

Барбара, допомагає прибирати

- Ми приїхали сюди на суботник допомагати татові, а влітку будемо тут відпочивати.

- І купатися.

Кількагодинна робота дала свій результат: нові парасольки на пляжі, розчищене піщане покриття, свіжопофарбований дитячий майданчик. «Мыс Доброй Надежды» готовий зустрічати перших у цьому сезоні відпочивальників.

Олександр Крачко, начальник відділу маркетингу і реклами ТОВ «Надежда»

- Як і обіцяли, ми підготували місце для відпочинку, і буде добре, якщо полтавці будуть відпочивати у нас на «Мисі», продукти будуть купувати у виробників Полтавської області, заправлятися на заправочних станціях, які є полтавськими, щоб, відпочиваючи та живучи, людина приносила прибуток своїй області, і за рахунок цього область ставала все багатшою і розвивалась.

Стрічка новин