Цьогоріч дитячо-юнацькі школи міста випускають майже 100 юних спортсменів

Вони навчалися у різних закладах спортивного напрямку та займалися різними видами діяльності, але їх об'єднало одне – любов до спорту. А цього дня вони отримують свідоцтва. Протягом 2017-18-ого навчально-тренувального року було проведено більше 500 змагань з видів спорту різного рівня, в яких Полтава отримала 23 кандидати у майстри спорту України та 7 майстрів спорту України.

Це Руслан Пипко. Цьогоріч хлопець став випускником спортивної школи.

Руслан Пипко, випускник 

- З самого дитинства я дуже полюбляв воду, і батьки так вирішили віддати мене у дитячу юнацько-спортивну школу №3 з плавання.

Ця школа – спеціалізована і навчає молодь лише одному виду спорту.

Віктор Міць, директор КЗ ПДЮСШ з плавання

- Наша школа є спеціалізованою, тому ми культивуємо один вид спорту – плавання. Це пов'язано з тим, що одна споруда – і це басейн у будівлі. На сьогодні у школі займається майже 750 чоловік дітей.

Цього дня у залі Галереї мистецтв – лише спортсмени, які займаються різними видами спорту: плаванням, волейболом, баскетболом чи легкою атлетикою. Нині вони отримують свідоцтва та будують плани на майбутнє. Навчали їх професійні тренери. Своїх вихованців хвалять та розповідають про їх заслуги.

Владислав Бугаєвський, старший тренер відділення «Баскетбол» ПСДЮСШОР №2

- Один хлопчик – Сергеєв Ігор – входить до Збірної України з баскетболу. Плануємо взяти на треті юнацькі ігри в Буенос-Айрес. Другий – це Баберя Богдан, теж чемпіон області, ми 3 роки підряд були четверті на чемпіонаті України з баскетболу.

Особисто привітав спортивну молодь та їхніх тренерів міський голова Олександр Мамай. Під час урочистостей він вручив випускникам свідоцтва про закінчення навчання.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- І сьогодні, мабуть, приємно те, що я як міський голова долучаюся до спортивних ідей тренерів і спортивних надходжень наших дітей не тільки морально, а й фінансово. Сьогодні у нас повністю відбудований табір відпочинку «Олімпійські надії». Це спортивний табір, де кожного року раніше відпочивало, й оздоровлювалося, і займалося спортом 150 - 200 дітей, а сьогодні це вже 800 дітей.

У 2018 році на галузь спорту з місцевого бюджету виділено майже 50 мільйонів гривень. Всього ж по місту займаються спортом понад 7 тисяч дітей у закладах та федераціях різного підпорядкування.

Стрічка новин