Бійці батальйону «Полтава» пройшли навчання на базі тренінгового центру поліції

Заняття для них влаштували фахівці-вибухотехніки та інструктори з особистої безпеки. Крім цього, працівники батальйону особливого призначення взяли участь у навчальних стрільбах на полігоні. 

Працівники батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» підвищують свою кваліфікацію. На базі тренінгового центру відбулися навчання, які включили поводження з вибухотехнічними предметами, роботу на блокпостах, інструктаж з надання першої медичної допомоги.

Сергій Чепіжний, інструктор з особистої безпеки Тренінгового центру поліції Полтавщини

- Під час навчання звертали увагу на наявність певних елементів аптечки, які будуть необхідними для надання допомоги в певних екстремальних ситуаціях щодо виникнення поранень, які вони повинні бути, які варіанти складу аптечки, чим можливо замінити ті елементи, яких немає в наявності, і як ними користуватися.

Вишкіл з бійцями батальйону, кажуть у поліції, проводиться на постійній основі для підтримання та перевірки здатності у правоохоронців діяти швидко та правильно в екстремальних ситуаціях. 

Сергій Гмирь, начальник відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення 

- Працівниками проводилися практичні стрільби на полігоні військової частини, де вони відпрацювали навички поводження зі зброєю. Це була як автоматична зброя, так і з пістолета Макарова.

У поліції говорять: такі навчання є необхідними, адже від злагодженості дій кожного бійця окремо залежить ефективність батальйону під час виконання поставлених завдань вцілому.

Стрічка новин