Полтава прийняла учасників руху «Твоя країна»

Останній стартував у січні 14-го року, і в його рамках проходять триденні візити молодих людей до різних міст та сіл України. Головна мета проекту – формування можливостей для молоді відвідати до 25 років усі регіони нашої країни.

Своє знайомство із Полтавою учасники руху «Твоя країна» починають на березі Ворскли. Тут організатори для них влаштовують заняття із тім-білдингу. Інтерактиви, руханки, тренінги, квести включає цей всеукраїнський проект.

Марія Богатирчук, один із організаторів Всеукраїнського руху «Твоя країна» у Полтаві

- Основна мета – це подорожувати, культурний обмін, а також відкривати для себе нові горизонти, вихід із «зони комфорту». Взагалі, мабуть, кожен із учасників і людей в цьому проекті, в цьому русі може знайти своє значення і свою мету. Але, перш за все, – це нові знайомства, нові емоції, нові зустрічі.

До того ж, кажуть організатори, він дає можливість пізнати Україну. Причому зробити це не за допомогою книг, а в ході спілкування зі своїми однолітками – корінними мешканцями того чи іншого регіону нашої країни. Цього разу до Полтави приїхали гості зі Львова, Одеси, Івано-Франківська. Юрій Паламар – львівський студент, який відкриває для себе Україну.

Юрій Паламар, учасник Всеукраїнського руху «Твоя країна»

- Це вже мій четвертий проект, якраз Полтава. До того був Франківськ, Тернопіль і Долина. А Полтава – це четвертий. Я цікавлюся такими молодими рухами. Мені подобається активність, подобаються знайомства з новими людьми, подобається компанія, яка має спільний інтерес. В нашому випадку це – подорожі.

Пляж біля Ворскли – лише перший пункт призначення триденного візиту команди руху «Твоя країна».

Марія Богатирчук, один із організаторів Всеукраїнського руху «Твоя країна» у Полтаві

- Особливістю таких візитів є те, що кожен наступний пункт для учасників є таємницею. Ми йдемо, не знаємо куди. Тільки організатори знають увесь план. Графік дуже щільний. Але можемо сказати, що в ході нашої програми буде розкрита як історична, так і культурна частина міста. Але основний момент все-таки на тому, щоб скомунікувати учасників між собою.

Цього разу Полтава вже вп'яте приймала молодь в рамках цього Всеукраїнського руху.

Стрічка новин