Полтавців запрошують зануритися у "Книжковий дайвінг"

Полтавців запрошують зануритися у "Книжковий дайвінг"

Книжковий дайвінг - це інтенсив з читання золотого фонду світової літератури.

"Наше занурення у світ глибокої літератури цього разу буде присвячено «Фаусту» Ґете. Цей твір входить у будь-які списки mustread (мінімум гуманітарної європейської освіченості). Легенду про доктора Фауста писали багато авторів епохи Відродження і не лише, але чомусь найбільшого розгалосу набув саме «Фауст» Ґете. Чому? Чим цей твір так відрізняється від інших? Що так привертає увагу людей вже на протязі майже двох століть? Про це і багато іншого на нашому книжковому дайвінгу!", - зазначають організатори.

Програма:

14.04 - Мистецтво читання. Як читати художню прозу. 21.04 - Шекспір. Гамлет. Занурення 13.05 - Герман Гессе. Сідхартха. Занурення 2 31.05 - Ґете. Фауст. занурення 3.

Окрім, знайомства з шедеврами світової літератури, під час наших літературних майстер-класів ви:

Отримаєте свіжий погляд на читання;  підвищите навик «спілкуватися» з геніальними умами; розвинете необхідні навички для ефективної самоосвіти; зробите процес читання не просто інформуванням про світ і людей, а пізнанням самого себе; приємні миті ненудних інтелектуальних бесід про значних людей, мистецтво, літературу і філософію.

Проводить: Ірина Овчаренко - кандидат філософських наук, викладач етики та естетики, тренер-консультант з риторики, комунікативного іміджу і естетичному формуванню. Керівник полтавського відділення КА "Новий Акрополь" в Полтаві.

Місце проведення: Полтава, вул. Пушкіна 52. Попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/xJ8jMGE8vPGkTXYe2  або за тел: 095 127 33 14 067 504 00 16 Ірина.

Стрічка новин