Всеукраїнський парад тварин «Кубок Хатіко» проведуть у Кременчуці

Всеукраїнський парад тварин «Кубок Хатіко» проведуть у Кременчуці

Цієї неділі на кременчужан чекає незвичний парад! Для учасників проведуть 5 основних конкурсів.

У Кременчуці, в неділю, 3 червня, о 12:00 в парку Придніпровський (літня сцена) проходитиме Всеукраїнський парад тварин «Кубок Хатіко».

Як повідомляє організатор благодійного параду тварин «Кубок Хатіко» Геннадій Тертичний на своїй сторінці в «Фейсбук», учасників параду чекають 5 основних конкурсів, щоб збільшити число переможців і нагороджених, кожен конкурс розділений на три переможця (1,2,3-місця).

«Також крім переможця головного Кубка Хатіко, за який Ви будете голосувати під час параду, Ви зможете вибрати вподобаного Вам учасника при голосуванні на сайті Телеграф, і на цьому ми не зупинимося – окремо проведемо голосування на приз глядацьких симпатій в групі “КУБОК Хатіко” # КотоFest допомогу бездомним тваринам – костюмований парад (приєднуйтесь). Головне не перемога, а – участь і добре серце, яке чекають наші головні винуватці параду – вихованці / улюбленці тимчасового притулку для тварин. Участь в параді скоштує символічно – 30 грн. (Допомогу притулку), можливо хтось зможе принести корми або ліки (дивитися термін придатності), і ми / ви зможемо відразу передати працівникам КП Спецсервіс-Кременчук. Хто не встиг або не зміг попередньо зареєструватися на сайті – https://goo.gl/K5egNW – підходьте для підтвердження або реєстрації до зеленого намету нашої організації. Приходьте з тваринами і без тварин, з костюмами і без костюмів. Вас чекає маса позитивної енергії і прекрасний настрій!», – йдеться в повідомленні.

Детальнішу інформацію можна переглянути за посиланням -https://docs.google.com/forms/d/1BuZnSkrxyi6AYSUTO4qGohKKK8ZI-MKssB6NU5XdQ7Q/viewform?edit_requested=true&edit_requested=true

Стрічка новин