Тепер корови Полтавщини будуть давати молоко за ізраїльськими технологіями

У Полтаві пройшла зустріч голови облдержадміністрації Валерія Головка з представниками Асоціації сприяння розвитку та співробітництва «Ізраїль – Україна та країни СНД». Основне питання обговорення – впровадження новітніх ізраїльських аграрних технологій на Полтавщині.

До Полтави з робочим візитом завітали представники Асоціації сприяння розвитку та співробітництва «Ізраїль-Україна та країни СНД». Остання є громадською організацією, створеною у 1997 році. Весь цей час її представники займаються передачею новітніх технологій у різних сферах діяльності. З Полтавськими фахівцями своїм досвідом вони діляться вже вдруге. 

Леон Табаков, президент Асоціації сприяння розвитку та співробітництва «Ізраїль-Україна та країни СНД»

- Цього разу ми приїхали і привезли ще нові досягнення в області молочного господарства, в області переробки молока, в області краплинного зрошення, біології, риборозведення.

Обмін саме аграрними знаннями з полтавськими фермерами – не випадковість. Наразі Полтавщина займає лідерські позиції серед областей України в аграрній сфері. Про це під час зустрічі зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Ця асоціація сьогодні починає роботу на Полтавщині. Це і обмін студентами, це і створення і розвиток малих підприємств на Полтавщині, це і молочні кооперативи. Тобто, багато питань, які сьогодні мають певні труднощі в провадженні, будемо обговорювати і обмінюватись досвідом з Ізраїльської стороною.

Наступна зустріч полтавської делегації з представниками Асоціації сприяння розвитку та співробітництва «Ізраїль-Україна та країни СНД» пройде вже в Ізраїлі. Такий візит, говорить Валерій Головко, необхіден для того, щоб на власні очі побачити, як розвивається потужний аграрний сектор в Ізраїлі.

Стрічка новин