Олег Сенцов погодився на підтримувальну терапію, а українці в містах підтримують кінорежисера акціями

Олег Сенцов погодився на підтримувальну терапію, а українці в містах підтримують кінорежисера акціями

Незаконно ув’язнений у Росії український режисер Олег Сенцов, який оголосив голодування з вимогою звільнити політв’язнів-українців, погодився на підтримувальну терапію, передає Еспресо TV інформацію управління Федеральної служби виконання покарань Росії у Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

“Засуджений Сенцов О. Г., який відмовився від прийому їжі, перебуває під динамічним наглядом медичних працівників установи, де він відбуває покарання. Наразі Сенцов О. Г. почав отримувати підтримувальну терапію, на що дав свою згоду”, – сказано у повідомленні.

У пенітенціарній установі стверджують, що за час голодування погіршення загального стану здоров’я українського режисера не зареєстровано, у понеділок, 28 травня, він почувався задовільно. Сенцова тримають в колонії у Лабитнангі – місті в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Росії, розташованому на північ від Північного полярного кола.

14 травня засуджений на 20 років ув’язнення у справі “кримських терористів” український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Він вимагає звільнення всіх українських політв’язнів у Росії. У Києві та Нью-Йорку люди організовували акції на його підтримку. На початку червня уже в усьому світі відбудуться аналогічні акції.

Зазначимо, що полтавців також запрошують підтримати кінорежисера. Акція відбудеться 2 червня о 15 год на площі біля Полтавського драмтеатру. Детальніше - на сторінці організаторів у Фейсбук.

Стрічка новин