У селищі Вакуленці тепер буде чистота і порядок

За програмою депутата Полтавської міської ради Андрія Матковського «Місто без околиць» у селищі встановили 30 нових контейнерів, якими замінили старі. Містяни, як і селищний голова, таким оновленням, говорять, раді.

Це – селище Вакуленці. Тепер у ньому на одну проблему стало менше, говорять мешканці. Для сміття придбали нові сучасні контейнери. Це зробили у рамках програми депутата Полтавської міської ради Андрія Матковського. Таким оновленням радий і селищний голова Вакуленців Максим Миць. 

Максим Миць, голова селищного комітету селища Вакуленці

- Уже збулась наша мрія, ви бачите, у нас на селищі поставили нові контейнери нового зразка, ті, які закриваються. Вони більш красивіші та зручніші для народу, і для селища, в принципі, це, звичайно, дуже гарно.

Максим Миць розповідає: селище таких змін потребувало, адже старі контейнери не зовсім відповідали нормам.

Максим Миць, голова селищного комітету селища Вакуленці

- У нас баки були старого зразка, без кришок. Але у нас є приватний сектор, і у нас є коти та собаки, які, буває, залазять, і воно по естетичних нормам трохи не є красивим.

У селищі встановили 30 нових контейнерів, якими замінили старі. 

Віталій Забишний, начальник Полтавського КАТП-1628

- Вартість одного євроконтейнера складає близько 8 тисяч гривень. Зараз їх встановлено на Крутому Березі і Вакуленцях. Були зняті старого типу контейнери, які без кришок, сміття розліталося, мешканці скаржилися, і було прийнято рішення поставити євроконтейнери.

Подивитися на оновлення в селищі завітав і депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- На жаль, у нас в 21 сторіччі є ще вулиці, де люди змушені чекати сміттємашину, щоб викинути сміття, але це дуже погано. Тому ми маємо в цьому році покласти цьому край і, згідно нашої програми, встановити контейнери.

Упродовж 2018 року такі контейнери планують встановити на всіх околицях міста, де в цьому є потреба.

Стрічка новин