Картини, фотографії та килими

У Художньому салоні відкрилася виставка двох митців – Євгена Курбали та Ірини Бушуєвої. Крім любові до мистецтва, їх об'єднують і родинні зв'язки: батько представив свої живописні роботи, а донька – картини, фотографії та килими, виконані у техніці печворк.

Євген Курбала – художник. На своїх картинах переважно зображує людей та природу. Це – одна з улюблених серій художника, що має назву «Кримська». Працював над нею ще в далекому 2013 році під час мистецького пленеру у Криму.

Євген Курбала, художник

- Тоді ми писали пейзажі мирного Криму, і я вирішив зробити серію уже. Переосмислив усе і показав через пейзаж, через колір, спробував відобразити ті трагічні події, які трапились в Криму.

До мистецтва живопису Євген Курбала прищепив любов і доньці. Вона ще змалечку займається малюванням та має спеціальну освіту. Але час проводить не лише з пензликом у руках, а й фотоапаратом.

Ірина Бушуєва розповідає: полюбляє фотографувати переважно дітей та усміхнених людей, демонструючи при цьому родинне тепло. Крім цього, майстриня має ще одне хобі – печворк.

Ірина Бушуєва, майстриня

- Печворк для мене, як частинка життя: ми його теж складаємо з клаптиків. Краще, або гірше, як і в житті у нас часто буває – різні моменти. Кожна робота, мабуть, відповідає настрою.

Цьому виду діяльності присвячує вже 7 років свого життя. А знайомством з печворком завдячує мамі. 

Ірина Бушуєва, майстриня

- Взагалі у мене мама трохи шила, і печворк вважається, як жіночий вид творчості. Цікаво було, ходили на виставки і познайомились з людиною, яка мене наштовхнула на це, що це можливо робити.

У колекції Ірини – не один килим. Всі вони – різного кольору та розміру. Виставка у Художньому салоні триватиме два тижні, і всі охочі матимуть змогу побачити її.

Стрічка новин