Два загорання – за ранок вівторка

Сьогодні о 8 ранку через коротке замикання електромережі в одному із фітнес-клубів міста виникло задимлення. На місце події одразу виїхала рятувальна служба. Її працівники ліквідували проблему та повністю обстежили будівлю, аби не допустити загорання. Годиною пізніше до працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій надійшло ще одне повідомлення про пожежу в центрі міста.

О 9-ій ранку в центрі міста горів розвалений будинок. Пожежа сталася на розі двох вулиць – Шевченка та Раїси Кириченко. За словами рятувальників, загасити пожежу вдалося швидко, потерпілих немає. 

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Полтавській обл.

- О 9 годині 46 хвилин пожежу було ліквідовано відділенням 1-ї державної пожежно-рятувальної частини. За попередніми даними, знищено вогнем 5 квадратних метрів сміття.

Поруч з обгорілим будинком знаходяться пункти прийому вторсировини. Їх працівники розповідають: на роботу прийшли о 8 ранку, на той момент помешкання ще не горіло.  

Юрій, полтавець

- Почули, що гуде машина, вискочили глянули, а там вже й вогню того, тут вже й горіти практично нічому.

Тамара Литвинова, полтавка

- Зайнята  була роботою, дивлюся, дим там. В цей час машина приїхала мене забирати. І ото й побачила – там всі бігають і все, я навіть туди й не підійшла, звідси побачила, що горить.

Свідками події стали продавці, котрі працюють навпроти обгорілого будинку. Вони запевняють: пожежу спричинив ось цей чоловік.

Валентина Дмитрівна, очевидиця пожежі

- Він одразу пішов в оті двері, думаю, та чого ж його так довго немає… Пішла, дивлюсь, він там сидить, вже настроїв вогонь. А тоді як почало горіти і у вікна, і у двері, і скрізь, куди хоч.

Сам же чоловік стверджує: пішов туди, аби навпаки, загасити вогонь. 

Олександр Таран, полтавець 

- Там сиділо 2 бомжа і пекли картоплю. А я тушив, а я тушив.

Тим часом в прес-службі Національної поліції повідомили: обставини та причини пожежі наразі встановлюють.

Стрічка новин