У Полтаві проходять надихаючі зустрічі для дівчат

Їх головна мета – допомогти полтавкам повірити у свої сили, не боятися вийти із зони комфорту та задуматися над відкриттям власної справи. Організатор таких мотивуючих зібрань – Катерина Данькова. Полтавка, яка зараз живе та будує свою кар'єру у столиці, охоче ділиться з мешканками рідного міста секретами успішної самореалізації.

Затишна галявина, смачні десерти, приємна розмова: у центрі Полтави зустрічаються дівчата. Тут їх зібрала Катерина Данькова – полтавка, яка зараз живе та працює в Києві. Раніше, говорить дівчина, своїми порадами щодо самореалізації допомагала здебільшого подругам. Потім вирішила поділитися власними досвідом з ширшим колом осіб.

Катерина Данькова, організатор проекту «Happy Girls Сommunity»

- Одного разу одна моя подруга сказала, що було б добре, якби ти зібрала дівчат, і якийсь майстер-клас провела, тому що це цікаво усім. І тут я замислилася, що дійсно, цікаво об'єднати усіх, розповісти, поділитися своїм досвідом, надихнути їх не боятися щось робити у своєму житті, змінюватися. І так з'явився формат зустрічей, на яких я ділюся досвідом.

Мова на таких зустрічах йде про те, як знайти своє призначення у житті, як не боятися змін, що може допомогти у саморозвитку. Вперше у такому форматі дівчата зібралися у квітні. Цими вихідними – вже друга їхня зустріч. Серед учасників цього дня – як новачки, так і ті, хто вже встиг стати частиною спільноти «Happy Girls».

Валентина Бойко, учасниця проекту «Happy Girls Сommunity»

- Для мене це був поштовх до чогось нового. Завдяки Каті, наприклад, у мене така була внутрішня мотивація. Я трішки захоплююся спортом. Завдяки Каті я в квітні змогла пробігти 70 км на власних пробіжках. При тому, що рік тому я майже не бігала.

А от Юлія Дугельна сьогодні долучилася до цієї спільноти вперше. У планах дівчини – відкрити власну справу.

Юлія Дугельна, учасниця проекту «Happy Girls Сommunity»

- Тут збираються достатньо освічені, розумні люди. Мені цікаво дізнатися від них, поділитися своєю думкою, дізнатися точку зору інших. І це завжди цікаво – зустрічатися з дівчатами у неформальній обстановці: посидіти, поспілкуватися – все, як ми любимо.

Кожна дівчина сьогодні, окрім нових знань та порад, отримала солодкий сюрприз – смачні десерти. Ці зустрічі організаторка лекцій планує зробити регулярними. Тем, на які можна говорити, зізнається Катерина Данькова, – багато, питань у дівчат – також. Наступні збори, скоріш за все, відбудуться у червні. Також не виключено, що порцією натхнення та мотивації вона буде ділитися онлайн. Адже не всі охочі, говорить організаторка, можуть бути присутніми на зустрічах особисто.

Стрічка новин