Хорольська центральна районна бібліотека - друга у Всеукраїнському конкурсі "Найактивніша бібліотека"

Хорольська центральна районна бібліотека - друга у Всеукраїнському конкурсі "Найактивніша бібліотека"

У конкурсі взяли участь бібліотеки з 45 міст і містечок, сіл та селищ. 

"Шановні учасники конкурсу «Культурна спадщина та видатні постаті краю»! Ми раді оголосити переможців в номінації «Найактивніша бібліотека» - це Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека, Хорольська центральна районна бібліотека та Бердичівська міська централізована бібліотечна система (Бердичівська центральна міська бібліотека, Бердичівська міська бібліотека для дітей)", - зазначили організатори.

За оцінками організаторів, саме вони були найбільш активними при інформуванні та залученні учасників до конкурсу. Вони отримають сертифікати інтернет-магазинів та дипломи. А ще організатори побачили, що всі учасники дуже старалися і вирішили підготувати приємні невеличкі подарунки та подяки для усіх бібліотек-учасниць. 

"Нагадуємо, що на розгляд журі потрапило 288 статей. Чималий обсяг для волонтерів, які мали оцінити внесок у свій вільний час. Ця робота добігає кінця і скоро ми зможемо оголосити результати номінацій «Найкраща Вікістаття» та «Найкраща поліпшена Вікістаття»", - інформують на порталі Бібліотеки та Вікіпедія.

Стрічка новин