З 1 червня Кременчуцький ЦНАП змінює години роботи

З 1 червня Кременчуцький ЦНАП змінює години роботи

З 1 червня для зручності громадян, графік роботи Департаменту «ЦНАП у м. Кременчуці» подовжено. Додали години прийому відвідувачів у головному офісі та Крюківському відділі. 

З урахуванням результатів опитування жителів Молодіжного щодо найбільш зручного графіка роботи Автозаводського відділу ЦНАП, останній розпочав роботу і в суботу. Як і раніше, замовити/отримати будь-яку з адміністративних послуг, що надаються у ЦНАП, можна у години прийому без обідньої перерви.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» час прийому суб’єктів звернень є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг, і становить не менше 35 годин на тиждень. Проте Департамент «ЦНАП у м. Кременчуці» відкритий для відвідувачів 58 годин на тиждень із загальних питань та 72 години на тиждень для оформлення біометричних паспортів.

"Ми високо цінуємо Ваш час і прикладаємо максимум зусиль, щоб наша взаємодія була максимально успішною", — зазначили в ЦНАП.

Стрічка новин