Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу у лісових массивах

Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу у лісових массивах

Аби запобігти виникненню пожеж у лісах рятувальники разом з працівниками поліції та лісового господарства провели профілактичний рейд у лісових масивах Полтавського району, адже як свідчить статистика 98 відсотків пожеж у екосистемах виникає саме через людський фактор.

Під час рейдів фахівці Служби порятунку нагадували людям про небезпеку розведення відкритого вогню та вручали тематичні пам’ятки з правилами безпечної поведінки у лісі.

«Щоб не допустити лісової пожежі треба перш за все вибрати безпечне місце для розведення багаття та ретельно обкопати його. Не слід кидати непогашені недопалки цигарок, а розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом. Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати його піском!», - наголошували вогнеборці.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує, що у разі виникнення пожежі необхідно зателефонувати за номером 101. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів гасити пожежу можна тільки низову збиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою чи засипаючи ґрунтом. До полум’я заввишки 1,5 - 2 метри наближатися ні у якому разі не можна! Відійдіть на безпечну відстань і чекайте на рятувальників чи працівників лісового господарства.

Стрічка новин