Аргентинський диригент Раміро Аріста – у Полтаві

Камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії разом з останнім підготували концертну програму музичних творів композиторів з Європи та Латинської Америки. Наразі проходять останні репетиції.

Це диригент Раміро Аріста. Він завітав до Полтави з Аргентини вже вдруге. Розповідає: перш за все, сподівається занурити місцевих в атмосферу двох континентів – Європи та Латинської Америки.

Раміро Аріста, диригент з Аргентини 

- У нас буде цікава музична програма, і в нас буде один калейдоскоп. Перше відділення нашого концерту ми будемо грати кращого композитора, на мою думку, класичної музики Вольфганг Амадей Моцарт.

До концертної програми також увійдуть музичні твори Венесуельського композитора Альдемаро Ромеро та бразильських – Клаудіо Санторо та Астора Пьяццолли. Наразі в Полтавській обласній філармонії тривають останні приготування.

Микола Біденко, заступник директора Полтавської обласної філармонії 

- Побачити цього харизматичного, веселого, чудового диригента, напевно, – це подарунок для кожного полтавчанина та для кожної особи, яка любить музику. Котра приходить на концерт не тільки послухати, а ще і подивитись і отримати задоволення. 

Музиканти камерного оркестру Полтавської обласної філармонії зізнаються: робота з аргентинським диригентом Раміро Арістом для них – приємний досвід. 

Олександр Абрамов, художній керівник Камерного оркестру ім. Дмитра Ахшарумова 

- Він – прекрасна людина, прекрасний спеціаліст. Тобто, людина, яка знає, що потрібно зробити конкретно. Робити дуже комфортно.

Концерт Камерного оркестру Полтавської обласної філармонії під керівництвом аргентинського диригента Раміро Аріста пройде 28 травня о 19.00 годині в театрі імені Гоголя. 

Стрічка новин