Роботи на Полтавщині вистачить всім

У місті пройшов ярмарок вакансій, організований обласним центром зайнятості. «Живи і працюй в Україні» – основний його девіз. Шукачам свої вакансії запропонували більше 25 підприємств області.

Слюсар, токар, інженер – найбільш затребувані професії в Полтавському регіоні. Ці та інші вакансії представили на тематичному ярмарку зайнятості. 

Петро Петренко, директор Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості  

- Сьогодні представлено 25 підприємств. Є підприємства міста Полтава, є, які проводять свою діяльність на території всієї області, і є підприємства із Західної України. Ось такий от великий ярмарок проходить 2 рази на рік. В першу чергу, чому травень місяць, тому що це випускники, це можливість для молодих людей поспілкуватися з роботодавцями.

На ярмарку пропонують вакансії різні підприємства: тут і заводи, і банки, і безліч інших. Працівники комунального закладу «Полтававодоканал» вважають: ідея організувати такий ярмарок – чудова, а головне – це зручно як для роботодавців, так і для самих потенційних працівників. 

Людмила Безсонова, інженер відділу кадрів КП «Полтававодоканал» 

- В одному місці ми можемо знайти потрібних нам людей. Вакансій в нас дуже багато. Сюди заходять дуже багато людей, і так, дуже зручно, коли вони прийшли в одному місці й подивились.

Проходить ярмарок під гаслом «Живи і працюй в Україні», зазначила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва. 

Катерина Клавдієва, директор Полтавського регіонального центру зайнятості

- Всі наші працівники вирішили прийти у вишиванках, бо вишиванка – це символ нашої країни. Ми кожному нашому клієнту сьогодні говоримо: «Живи і працюй в Україні», тут є достойні робочі місця, достойна заробітна плата.

Катерина Клавдієва додала: подібні формати позитивно впливають на стан безробіття області. Близько 30% людей, котрі приходять на ярмарок вакансій, знаходять робочі місця.

Стрічка новин