Переважно для малечі та їхнього змістовного відпочинку у Полтаві пройшла ціла низка різноманітних заходів

Всі вони приурочені до 11-тої річниці Дня Конституції. Втім, зібрали вони полтавців різного віку, аби кожен відчув свою причетність до Основного закону України.

У Сонячному парку пройшов святковий концерт. Його учасники – вихованці Міського палацу дитячої та юнацької творчості. Глядацька аудиторія складалася переважно з дорослих, хоча саму акцію влаштували все-таки для дітвори. Ідея свята належить міському центру соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді.

День Конституції з кожним роком сприймається українцями вже не просто, як черговий вихідний, а більше як державне свято, зізнаються самі полтавці.

В рамках творчого заходу "Мистецтво бути жінкою" громадська організація "Полтавське міське творче об"єднання "Бісер-клаб" провела своє дійство, також приурочене до Дня Конституції. Перед Художнім салоном відбувся показ колекцій одягу, який супроводжувався виступами творчих колективів, артистів обласної філармонії. Першою свої доробки демонструвала Валентина Новікова. Глядачі сприйняли на "ура" її колекцію стилізованого під національний одягу. Далі – Світлана Лисак у співавторстві зі студією "Шалена краса" запропонувала колекцію льняного вбрання. Образи дівчат органічно доповнював художній розпис на тілі - біотатуаж. На розсуд глядачів творче об'єднання "Бісер-клаб" представило і одяг з натурального шовку, виконаний у стилі модерн. Стилізований, оригінально оформлений подіум, класична музика та дівчата-моделі в етнічному вбранні не могли не зацікавити, а тому бажаючих подивитися на дещо незвичний захід було багато.

Не обійшла День Основного закону України своєю увагою і Мала академія мистецтв: вона організувала свято у Корпусному парку.

Хоча захід, за словами Тетяни Магомедової, розраховувався на дитячу та молодіжну аудиторію, все ж зібрав чимало дорослих. На розсуд публіки вихованці Малої академії мистецтв представили хореографічні, вокальні та музичні номери. Все це для того, пояснює Тетяна Магомедова, аби зацікавити підростаюче покоління сучасним мистецтвом. Відзначення ж 11-тої річниці Конституції України цьому сприяє. Як результат – святковий настрій глядачів та виконавців.

Стрічка новин