В парках, скверах і на вулицях Полтави з'явилися нові урни

Виготовляють їх на одному з підприємств міста, і відразу встановлюють. Перша сотня сірих сміттєзбиралень вже прикрашає Полтаву. На черзі – ще 900, кажуть в міській інспекції з благоустрою.

Сотня сірих сміттєзбиралень з червоною смужкою по краю вже прикрашає центр міста, парки, сквери, майдани, площі та бульвари. Нові урни входять до розробленої міськвиконкомом програми боротьби зі сміттям — їх планують встановити не меньше тисячі, кажуть в інспекції з благоустрою. Більшість населення нові сміттєзбиральні порадували.

Хоча нові сміттєзбиральні досить громіздкі — це їх не вберегло: чотири урни вже зникли в невідомому напрямку. А із деяких невідомі повиймали спеціальні відра, залишивши одні каркаси. Інспекція з благоустрою міста звертається до сумління полтавців і нагадує, що нові сміттєзбиральні призначені не для того, щоб прикрашати чиїсь дачі чи фірми. А також просить не забивати урни пакетами сміття з офісів — вони призначені тільки для дрібного непотребу — на зразок недопалків, папірців, обгорток.

Бажаючим долучитися до благоустрою міста і встановити біля своїх офісів додаткові сміттєзбиральні, готові допомогти в міському управлінні житлово-комунального господарства.

Стрічка новин