Вперше в регіоні пройшов Міжнародний інноваційний форум «Відкрий Полтавщину»

Рішення провести форум, покликаний розкрити інвестиційний потенціал Полтавщини, прийняла Агенція регіонального розвитку Полтавської області та Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. Всього у форумі взяло участь понад 150 представників.

Роботу розпочав Міжрегіональний бізнес-орієнтований інноваційний форум «Відкрий Полтавщину». Основний організатор форуму – Агенція регіонального розвитку Полтавської області. Її було створено близько 5-ти місяців тому з метою сприяння регіональному розвитку області, розвитку окремих її територій, громад, стимулювання міжнародної співпраці та активізації транскордонного співробітництва у рамках реалізації спільних проектів. А ще – сприяння залученню інвестицій та позик у регіональну економіку, і як наслідок – формування позитивного іміджу області.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Сьогодні ми почуємо і побачимо презентації саме роботи Агенції, її плани на майбутнє. Мені хотілося б, щоб вони визначилися з пріоритетними планами, що має робити агенція, які першочергові кроки цієї агенції. Агенція регіонального розвитку, вона передбачає саме регіональний розвиток.

Керівник Агенції регіонального розвитку Полтавської області запевняє: це вже не перший подібний захід, але цього разу на організацію знадобилося значно більше часу. До участі закликали вітчизняних та іноземних інвесторів, представників громадськості та органів державної влади й місцевого самоврядування.

Ігор Колодій, модератор заходу, керівник Агенції регіонального розвитку Полт.обл.

- Я сподіваюся, що наші зусилля не пройдуть марно, і наша цільова аудиторія – об'єднані територіальні громади й органи самоврядування – отримають збалансовані і конкурентоздатні пропозиції сьогодні.

Основна мета форуму – розкриття інвестиційного потенціалу області. У свою чергу для громад – це можливість знайти нових інвесторів та збільшити надходження коштів до місцевого бюджету. Важливими подібні форуми вважають і представники обласної ради.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- З'єднати людей, які кращі у своїй справі, у своєму напрямку з тими представниками місцевого самоврядування, які потребують відповідних послуг. Це може бути банківська сфера, ІТ-сфера, бізнес своєрідний, але те, що стане сьогодні у нагоді органам місцевого самоврядування.

У Полтаві такий форум проходить вперше, проте його учасники та організатори сподіваються, що він стане традиційним.

Стрічка новин