Квіти, дзвоники та стрічка випускника

Такі основні атрибути святкової лінійки на честь свята останнього дзвоника. Цьогоріч майже 1300 випускників вийшли у доросле і самостійне життя. Цього дня для них лунали напутні слова батьків та вчителів, а в небо злетіли сотні повітряних кульок.

На подвір'ї школи №7 – урочиста обстановка, квіти та школярі із стрічками. Для 17 випускників цей дзвоник пролунає востаннє. У школі – лише один клас одинадцятикласників, але традиції не порушують: виступи колективів та вручення грамот за досягнення у навчанні. Відзнаки вручає Полтавський міський голова Олександр Мамай та директор школи Іван Єзерський. Для останнього – це перший останній дзвоник, адже керівну посаду в школі обіймає лише 2 місяці.

Іван Єзерський, директор Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 ім.Т.Шевченка

- Дивлячись на сучасну освіту, надзвичайно приємно те, що саме Полтавська освіта стоїть в авангарді освіти України. Все це – завдяки клопіткій праці вчителів, наполегливій роботі всього педагогічного колективу, підтримки нашого мера та всієї громади.

Не обійшлися цього дня і без традиційного шкільного вальсу. 

А от у Полтавській гімназії №6 до організації урочистостей підійшли дуже творчо. Перш за все – випускники, але на них – не традиційна форма, а спеціально замовлені сукні. Для кожного класу – свій колір та фасон. Учні говорять: таке їх бачення свята. 

Аліна Калашнікова, випускниця Полтавської гімназії №6

- Ми сьогодні всі разом вирішили зібратися і одягтися однаково, бо ми – одна команда, і одяг у нас однаковий.

Класні керівники ініціативу учнів підтримали, адже певні: варто відходити від стандартів.

Олена Бражнікова, класний керівник 

- Треба будувати нові традиції, і я думаю, що ви побачили, що дівчата були просто чарівні. Вони, як хмаринки, яких немає, на щастя сьогодні. Тому ми отак вирішили. Вчитель не повинен свої ідеї давати дітям, а повинен розвивати дитячі ідеї.

Випускники цієї гімназії дивували не стандартним вальсом, а флешмобом. Емоції у випускників різні. Хтось – засмучений, а в когось – радість на обличчі.

Микита Яворський, випускник Полтавської гімназії №6

- Я дуже задоволений, бо я нарешті завершив процес навчання, нарешті можна йти вперед, бо йти вперед – це взагалі мета життя, іти вперед і не здаватися – ось це мій перший крок, не перший, але все ж крок.

Привітати усіх школярів завітав і Полтавський міський голова. Олександр Мамай відзначає: понад 26 тисяч дітей цьогоріч піде відпочивати на літні канікули, тож варто подбати про їх дозвілля.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- І сьогодні мій обов'язок як міського голови – щоб якомога більше дітей відвідали табори відпочинку. Табір відпочинку – це дисципліна, гарні кліматичні умови, гарні умови харчування. І сьогодні міська влада, я особисто буду робити все для того, щоб відпочинок 2018 в нашому місті пройшов на найвищому рівні.

А в Полтавській ЗОШ №31 на урочистості з нагоди останнього дзвоника підготували цілу концертну програму. Крім виступів одинадцятикласників, демонстрували танцювальні та пісенні таланти. Для Полтавського міського голови цей день особливий, адже у доросле життя відправляється і його син – Сергій Мамай. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні, мабуть, хочеться в першу чергу висловити слова подяки всім вчителям, які ідуть на роботу, які працюють заради нашого майбутнього, які вивчили мого сина, і сьогодні вони разом зі мною відпускають його в велику дорогу, велику путь.

У цій школі не змінювали традиціям, і теж продемонстрували вальс та запуск кульок у небо.

Стрічка новин