У Кременчуці залізничники перекрили центральну дорогу

У Кременчуці залізничники перекрили центральну дорогу

Сьогодні , близько 11.00, кременчуцькі залізничники влаштували безперервне ходіння по пішохідному переходу на вулиці Першотравневій (біля магазину «Фокстрот»). Рух транспорту було заблоковано. Водії лаялися, поліція спостерігала за дійством, але не втручалася. Пішоходи не порушували закон.

Щоправда акція проходила недовго. Мітингувальники розуміли, що своєю акцією вони шкодять кременчужанам, які поспішають у справах.

Їхню позицію висловив працівник локомотивного депо Андрій Москалець. За його словами це продовження раніше влаштованих акцій протесту. Однак керівництво Укрзалізниці ніяк не йде на контакт і не хоче слухати вимоги залізничників.

Залізничники ж виступають проти зміни терміну виходу на пенсію з 55 років до 60 років, за підвищення зарплати і за безпеку своєї роботи. Адже, за словами Андрія Москальця, локомотиви випускають у рейси технічно несправними. А це потенційно загрожує небезпекою для машиністів,  а у пасажирських поїздах – і для пасажирів. Локомотиви ж не ремонтуються, бо залізниця не виділяє на це необхідних коштів.

Тому машиністи наразі вдалися до такої акції, як «робота за інструкцією». Вони не приймають локомотиви до експлуатації, доки не будуть виконані усі пункти інструкції. А їх виконати неможливо, як вже зазначалося, за браком коштів.

Крім того, залізничники протестували проти скорочення пасажирських поїздів сполученням з Кременчука. Наше місто опинилося майже повністю відрізано від прямих пасажирських потоків.

Сьогодні ніхто з керівництва до мітингувальників не прийшов. Тому залізничники планують й надалі влаштовувати акції протесту.

Стрічка новин