Тренд: чому нині для жінки вийти заміж не головне

Тренд: чому нині для жінки вийти заміж не головне

Психолог Михайло Лабковський розповів, що для жінки дійсно має бути важливо.

Вийти заміж для сучасної жінки не повинно бути найголовнішим у житті. Так вважає психолог Михайло Лабковський, який написав свою точку зору з цього питання в Instagram.

"Здавалося б, 21 століття на дворі. Суспільство стало рівноправним і вільним. Але навіть сьогодні дуже багато людей заробляють на тому, щоб пояснити жінкам, ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ. Кількість тренінгів, семінарів та майстер-класів, присвячених саме цій темі, просто зашкалює", – йдеться в повідомленні.

При цьому Михайло відзначає, що тема колись була однією з найпопулярніших в його списку: "І мене це засмучує. Чомусь багато жінок до цих пір вважають, що вдало вийти заміж – це єдине, до чого їм треба прагнути. Головний показник особистісного успіху. Я вважаю інакше", – зазначає психолог.

При цьому він додав, що на його думку, головне – не вийти заміж, а БУТИ ЩАСЛИВОЮ. 

"І ніхто в цьому світі не може сказати вам, що саме зробить вас щасливою. Ніхто в цьому плані не може дати раду. Практика показує, що щастя – воно далеко не завжди в заміжжі. Або в кар'єрі. Або в досягненні якихось цілей. Або в славі, грошах і нев'янучої краси", – говорить Лабковський.

Він також уточнив, що важливо не так вийти заміж, як знайти свою людину.

"Але щодо заміжжя я знаю одне – важливо не ОДРУЖИТИСЯ, а знайти СВОЮ ЛЮДИНУ. Не можна хотіти вийти заміж "в порожнечу". Але можна хотіти вийти заміж за того, кого ТИ КОХАЄШ", – підсумував він.

Раніше психолог розповідав, як краще вирішувати свої психологічні проблеми. Михайло Лабковський пояснив, чим відрізняється професійний психолог, від людини, яка не має з психологією нічого спільного.

Стрічка новин