Триває Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

У жіночій консультації Полтавського міського клінічного пологового будинку проводять бесіди, лекції та роздають спеціальні буклети. Щорічно понад 25 тисяч пацієнтів відвідує цей кабінет. Вікова категорія пацієнтів – різна: від молоді і до жінок репродуктивного віку.

На стінах – безліч стендів з корисною інформацією та ілюстраціями. Такий вигляд має коридор жіночої консультації міського клінічного пологового будинку. А в кабінетах – фахівці, які консультують пацієнтів з різних питань. Лікарі розповідають: наразі у державі проходить Всеукраїнський тиждень планування сім'ї, який розпочався 21 травня і буде тривати до 27 числа. Проводиться він уже більше 10 років і поєднує в собі низку заходів.

Наталія Петрова, завідуюча кабінетом планування сім'ї жіночої консультації міського клінічного пологового будинку

- Ми говоримо на теми планування сім'ї, збереження репродуктивного здоров'я, бо є дуже важливою складовою здоров'я наших жінок, здоров'я наших поколінь, здорових діточок і таке інше.

У рамках Всеукраїнського тижня проводять тренінги, лекції та консультації. А ще роздають спеціальні буклети, які розраховані на різний вік. Фахівці наголошують: щоб уникнути дорослих проблем, варто працювати уже з дітьми.

Наталія Петрова, завідуюча кабінетом планування сім'ї жіночої консультації міського клінічного пологового будинку

- Це потрібно змалечку, це з самого раннього віку, коли дитина тільки починає ставити ці питання, то вже повинні говорити. Але все починається з родини, безумовно, ці заходи, що ми проводимо, – це вже як вторинне чи третинне. А все повинно йти з родини.

У рамках тижня консультують різних пацієнтів: від молоді і до жінок репродуктивного віку. А все для того, щоб запобігати захворюванням та допомогти у народженні бажаних і здорових дітей.

Стрічка новин