Без першого заступника та з новим депутатом

У Полтаві на сесії міської ради затвердили кадрові перестановки. До того ж на засіданні депутати розподілили додаткові кошти на сфери охорони здоров'я, освіти, житлово-комунального господарства і прийняли на баланс міста сумнозвісну будівлю Кадетського корпусу.

Кадрові питання стали ключовими у роботі п'ятнадцятої сесії міської ради. Своїм рішенням депутати звільнили та виключили зі складу виконавчого комітету першого заступника міського голови Михайла Шевченка. А от за звільнення заступника міського голови з питань ЖКГ Андрія Ляміна обранці не змогли зібрати більшість голосів.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні немає у нас першого заступника міського голови. Я буду виконувати його обов'язки. Тому всі питання до мене. Що стосується самого Ляміна: пропозиція була. Чи був колапс в місті, коли випав сніг, був. Але сьогодні, щоб замінити цю посаду, то треба замінити його на когось. І сьогодні звільнити усіх заступників міського голови – це, як мінімум, некоректно.

Також на засіданні із депутатського складу рішенням територіальної виборчої комісії вивели Дениса Поліщука. Його місце зайняв Олександр Кісільов. П'ятнадцята сесія, крім цього, включила бюджетні питання, а саме – внесення змін до його показників.

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

- Управлінню освіти планується спрямувати 24 млн 229 тисяч гривень, з них - 10 млн гривень на проведення капітального ремонту асфальтного покриття на території дошкільних навчальних закладів, 210 тисяч гривень - для забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти підручниками.

Плюс 2 млн 845 тисяч гривень – на зміцнення матеріальної бази дошкільних закладів освіти, 1 млн 900 тисяч гривень – на виконання поточних ремонтів покрівель, облаштування водовідведення, мереж тепло- та водопостачання. Управлінню охорони здоров'я – 14 млн 907 тисяч гривень. Ці кошти спрямують на придбання меблів та інвентарю, проведення ремонтів у медичних закладах, закупівлю медичних препаратів тощо. Не залишилася без додаткових фінансових вливань і сфера житлово-комунального господарства.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Більше 30 млн гривень виділено на ЖКГ. Це, до речі, адреси наших виборців. Це і ремонти під'їздів, це ремонт підвалів, це ремонт дахів, ремонт ліфтів, ремонт доріжок біля будинків. Черговий раз хочу сказати, що ніяких ОСББ створювати не будемо, поки будинок за будинком не відремонтуємо всі будинки.

Зрушило з місця і болюче питання Полтави. На баланс міста прийняли Кадетський корпус.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Прийшов лист з Державної судової адміністрації. Тобто, у нас спроба №5. Можливо, судова адміністрація державна забере його собі. Зроблять там будинки правосуддя, що завгодно. Ми прекрасно розуміємо, що це десятки, а може й сотні млн гривень – відремонтувати його. Тому зараз ставимо його на баланс, на баланс УЖКГ. Якщо заберуть - заберуть, якщо ні - виділимо кошти і будемо робити консервацію.

Під час сесії депутати також прийняли рішення щодо використання червоно-чорних прапорів у місті. Офіційно їх можна буде вивішувати 4 дні на рік: у День героїв (остання неділя травня), День української зброї, День добровольця і в День Гідності та Свободи.

Стрічка новин