Випускників шкіл з 6 районів Полтавщини нагородили іменною персональною премією

Учні з шести районів Полтавщини завітали до міста на вручення іменних персональних премій 2018 року. Диплом та грошову винагороду від народного депутата Олексія Лелюка щороку отримують близько 100 випускників. Всі вони – переможці обласних та всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів й змагань. 

Кращі випускники загальноосвітніх шкіл Полтавщини завітали до обласного центру на вручення іменних персональних премій 2018 року. Їх отримують учні, котрі стали переможцями обласних та всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів й змагань. Премія стала традиційною та полюбилась багатьом закладам освіти, зазначив народний депутат України Олексій Лелюк.

Олексій Лелюк, народний депутат України

- Ми започаткували 8 років назад цю дуже гарну подію. Цей проект найбільш цікавий для мене, для районів, для дітей. Тому ми робимо це.

Олексій Лелюк додав: здобутки мають бути нагороджені. Тому премійовані випускники отримали дипломи та грошові винагороди від народного обранця і благодійного фонду «Горобина». 

Олексій Лелюк, народний депутат України

- Це акція благодійна. Тому ми завжди це робимо впевнено і з щирою душею.

Юлія Дзьох з Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко отримала премію за активну участь в житті школи. Дівчина розповідає: є постійною переможницею олімпіад з математики та української мови. 

Юлія Дзьох, випускниця Карлівської гімназії ім. Ніни Герасименко 

- Це дуже приємні емоції, тому що ці грошові нагороди від народного депутата є якимось натхненням, щоб працювати ділі.

А це Дмитро Асауленко з Дмитрівської школи Машівського району.  Преміювали його за високі досягнення у спорті. Такі приємні моменти, зауважив хлопець, мотивують на ще більші досягнення. 

Дмитро Асауленко, випускник Дмитрівської ЗОШ Машівського р-н 

- Я хочу побажати учням всіх шкіл далі займатися своїми улюбленими справами. Не сидіти, склавши руки, продовжувати займатися своїм улюбленим ділом. Так як за їхні досягнення будуть нагороди. 

В цьому році іменною персональною премією нагородили 82 випускника загальноосвітніх шкіл Карлівського, Машівського, Чутівського, Козельщинського, Новосанжарського та Кобеляцького районів.

Стрічка новин