«Успішна жінка Полтавщини»

Цього дня у приміщенні облдержадміністрації пройшов конкурсний відбір серед найуспішніших жінок області. 28 конкурсанток у 12 номінаціях в цьому році будуть змагатись за це звання.

Конкурс «Успішна жінка Полтавщини» проходить вже в п'яте. Традиційно останній проводиться у 18 номінаціях. Проте в цьому році жінки випробовують свої сили тільки у дванадцяти. Організатори говорять: порівняно з минулим роком кількість поданих заявок на участь в останньому значно зменшилась. 

Наталія Шкоденко, заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту 

- Якщо у минулому році було 54 номінантки, то в цьому році – 28. Тобто, у нас виникає як в організаторів певні сумніви. Можливо, потрібно змінити умови, можливо, змінити якусь мотиваційну частину, саме безпосередньо проведення такого конкурсу на території Полтавської області.

До складу Конкурсної комісії включено 23 особи, проте на засіданні були присутні всього 18. Це представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, провідні спеціалісти у різних галузях діяльності та представники громадськості. Проводив засідання заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь. Він повідомив: основна мета конкурсу – вкотре нагадати жінкам про те, що їх професіоналізм неабияк потрібен. 

Микола Білокінь, заступник голови Полтавської ОДА

- Враховуючи те, що в нашій державі основне питання – це гендерна політика, то я хочу зазначити, що в Полтавській ОДА жінка займає центральне місце. У нас жінок більше, ніж чоловіків. І мені здається, порушується гендерна політика по відношенню до чоловіків. Але ми не скаржимося, ми жінок любимо.

Оцінки виставляли за 10-бальною шкалою. Була номінація, у якій подалася лише одна кандидатура, і одразу стала переможницею. Втім, результати конкурсу оголосять лише на початку червня.

Стрічка новин