У Києві відкрили “футбольне містечко”

У Києві відкрили “футбольне містечко”

У Києві на Хрещатику відбулося офіційне відкриття містечка Фестиваль чемпіонів.

Під час відкриття, мер Києва Віталій Кличко попросив вибачення у киян за тимчасові незручності у зв’язку з перекриттям головної вулиці столиці.

"Я прошу вибачення перед киянами, які мали проблеми з пересуванням по центру міста. Це пов’язано з тим, що два тижні ключова артерія міста — Хрещатик — перекрита, але тільки тому, що ми приймаємо фінал Ліги чемпіонів, і це була одна з вимог УЄФА для того, щоб розмістити тут футбольний містечко", – заявив він.

Кличко висловив переконання, що “кожен, хто прийде в містечко, буде відчувати атмосферу гри”. Також він заявив, що київська влада зробила все, щоб кожен приїжджий відчував себе комфортно.

"10 тисяч поліцейських зараз забезпечують правопорядок у нашому місті. Велика кількість волонтерів. Ми зробили все для того, щоб кожен, хто приїде в наше місто, почувався комфортно. І щоб всі кияни відчували свято", – сказав Кличко.

Варто відзначити, що під час відкриття футбольного містечка відбулася офіційна церемонія внесення кубків Ліги чемпіонів УЄФА, які зараз знаходяться в містечку.

Стрічка новин