Працівники патрульної служби поліції особливого призначення "Полтава" удосконалювали свої вміння

Працівники патрульної служби поліції особливого призначення "Полтава" удосконалювали свої вміння

На базі тренінгового центру ГУНП пройшли навчання для працівників батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава».

Фахівці-вибухотехніки та інструктори з особистої безпеки провели планові додаткові навчання із особовим складом батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава». 

Вишкіл з бійцями батальйону проводиться на постійній основі для підтримання та перевірки здатності у правоохоронців діяти швидко та правильно в екстремальних ситуаціях. 

Зранку поліцейських направили для проведення навчань на полігоні, що знаходиться на околиці Полтави. Розпочали масштабні заходи з інструктажу, продовжили стрільбами з автоматичної зброї. Керував навчаннями командир батальйону Валерій Лістюхін.

Після стрільб поліцейські прибули на територію тренінгового центру. 

Начальник відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Сергій Гмирь розповів, що такі навчання є необхідними, адже від злагодженості дій кожного бійця окремо залежить ефективність батальйону під час виконання поставлених завдань у цілому.

"Сьогодні ми приділили увагу вибухобезпеці, наданні медичної допомоги та тактиці дій під час несення служби на блок-постах, - розповів Сергій Гмирь. – До навчань особового складу залучили фахівців-вибухотехніків, досвідчених інструкторів з особистої безпеки тренінгового центру та кінологів. Упевнений, що знання, які отримали наші бійці, стануть їм у нагоді під час несення служби на сході країни після чергової ротації".

Стрічка новин