Засідання комісії з питань містобудування у середу так і не відбулося

Усе через те, що депутати не змогли затвердити порядок денний. Каменем спотикання стало питання будівництва автостоянки у Прирічковому парку.

На початку засідання комісії з питань містобудування у залі людно. Атмосфера напружена. Її градус підіймають присутні на засіданні депутати. Вони мають претензії до формування порядку денного. Мовляв: деякі проекти рішень подавалися в останній момент, через що не було змоги з ними ознайомитися. До того ж у деяких з них різняться цифри. Цей удар на себе бере секретар міської ради Оксана Деркач.

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Кожен проект рішення, який висить на сайті, він коригується структурним підрозділом в ході того, як він оприлюднений. Більше того, кожен проект рішення може бути підкоригований на засіданні депутатської комісії. Кожен проект рішення виноситься на сесію і можна вносити в нього зміни на самій сесії.

Обурення громадськості та окремих депутатів викликає зокрема питання будівництва у Прирічковому парку автостоянки. 

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради

- Я вже на четвертій сесії міської ради займаюся одним і тим же, що ходжу по всіх комісіях і закликаю депутатів не голосувати за автостоянку у Прирічковому парку. Ми вже приходимо до консенсусу, що ми спочатку розробляємо концепцію розвитку Прирічкового парку, а потім вже вирішуємо, що там буде. Може, там автостоянка і потрібна, але перед цим ми повинні зробити комплексну схему, що там люди взагалі хочуть.

Окремі суперечки викликало питання цифр у програмі житлово-комунального господарства та розміщення МАФів у Полтаві. Галас без конструктиву призвів до того, що порядок денний депутатам затвердити так і не вдалося.

Олег Бєлоножко, голова комісії з питань містобудування, архітектури

- Це позиція несвідомих депутатів, тому що якщо ми не зробимо зміни в ЖКГ, то буде просто в місті колапс.

Відтак, засідання не відбулося. Із цієї ситуації, говорить очільник комісії, тепер є кілька виходів.

Олег Бєлоножко, голова комісії з питань містобудування, архітектури

- Якщо юристи нам скажуть, що ці питання, які повинні були розглянутися на комісії, опрацювати з доповненнями, з внесеннями пропозицій депутатами і повинні бути проголосовані у сесійній залі, якщо це можливо, будемо виносити в сесійну залу. Якщо ні, якщо вони не розглянулися в порядку денному комісії, їх, можливо, не можна виносити на розгляд сесії. Я цього теж зараз не можу сказати.

Ще один варіант – скликати екстрене засідання голів фракцій і спробувати прийти до загального знаменника в суперечливих питаннях.

Стрічка новин