У Полтавській міській раді розглянули земельні питання

У середу відбулося засідання профільної комісії. Порядок денний включив більше 30 питань, серед яких – врегулювання права власності на земельні ділянки, надання та передача у користування окремих площ.

Засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, охорони довкілля та природокористування включило понад 30 питань: врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки, розроблення документації із землеустрою, розроблення детальних планів територій, надання згоди на розміщення багатоквартирних житлових будинків тощо. Подані проекти рішень депутати рекомендували на розгляд п'ятнадцятої сесії міської ради. На засіданні також обговорили листи землекористувачів. Один із них стосувався проїзду в районі вулиці Софії Ковалевської. Конфлікт виник між приватним підприємством, яке розташовується там, і місцевими мешканцями.

Інна Андрущенко, директор ПП «СВ-Транс»

- Пропонували, що дайте нам ділянку, щоб ми забезпечили роботу людей. Усі знають, що там сміття просто звозять і все. Ми забезпечимо. Ми прийшли до міста. Місто нам видало ділянку.

Обидві сторони конфлікту з'явилися на засіданні комісії, аби за допомогою депутатів та профільних фахівців знайти компроміс.

Юрій Трегубов, начальник управління земельних ресурсів Полтавського МВК

- Там був проїзд не організований. Його на офіційній карті міста Полтави у переліку офіційних якихось вулиць, проїздів, тупіків або інших моментів вуличної мережі не було. Але фактично люди користувалися цим проїздом для доступу до своїх садиб.

Ця суперечка між землекористувачами та мешканцями потребує детального вивчення, вважають члени комісії.

Володимир Корчака, голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин

- Є запитання. Ми повинні об'єктивно якесь рішення приймати, тому дійсно давайте приймемо рішення все-таки, що комісійно виїдемо, комісійно подивимося, внесемо пропозиції і доручимо управлінням розробити відповідні документи.

На засіданні депутати також розглянули проекти рішень «Про внесення змін до Програми з ліквідації амброзії», «Про внесення змін до Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин» тощо.

Стрічка новин