Володимир Кличко увійшов до списку найпопулярніших спортсменів світу

Володимир Кличко увійшов до списку найпопулярніших спортсменів світу

Американське видання ESPN опублікувало цей рейтинг, до якого увійшли 100 спортсменів планети. Кличко, який завершив кар'єру на початку серпня 2017 року, посів у цьому списку 74 позицію.

Зазначимо, що тут враховувалася зарплатня спортсмена, його дохід від реклами та кількість підписників у соціальних мережах. Що стосується Кличка, то він має дохід від реклами у розмірі 4 мільйонів доларів на рік. Також Кличко має 1,9 мільйона підписників у соцмережах.

Очолив рейтинг форвард мадридського "Реала" та збірної Португалії Кріштіану Роналду. У соцмережах він має 121,7 мільйона підписників. Дохід від реклами склав 40 мільйонів доларів на рік.

Друга сходинка дісталася найбагатшому баскетболісту світу Леброну Джеймсу ("Клівленд Кавальєрс"). Дохід Леброна від реклами склав шалені 55 мільйонів доларів. Третє місце посів нападник іспанської "Барселони" та збірної Аргентини Ліонель Мессі. 88,1 мільйона підписників має Мессі у соцмережах. Цікаве те, що за пошуковими запитами у Інтернеті лідирує колишній боксер Флойд Мейвезер.

Стрічка новин