Сьогодні полтавці можуть проїхати тролейбусом "Богдан" абсолютно безкоштовно

Сьогодні полтавці можуть проїхати тролейбусом "Богдан" абсолютно безкоштовно

388 нових автобусів і тролейбусів «Богдан» великого і надвеликого класу перевозять людей безкоштовно у 9 містах України 23 травня. Акцію запустили на честь 20-річчя бренду національного автовиробника у партнерстві з міськими владами.

Увесь день мешканці Полтави, Кременчука, Херсону, Івано-Франківська, Києва, Вінниці, Хмельницького, Сум, Одеси можуть абсолютно безкоштовно користуватися новими комфортабельними великогабаритними автобусами і тролейбусами «Богдан». Акція охопила саме ті міста, які почали оновлення муніципальних автопарків і перехід з автобусів малого класу на сучасні моделі транспорту великого і надвеликого класу.

На дверях автобусів і тролейбусів, які пропонують безкоштовний проїзд, розміщена відповідна наклейка. Також кожен пасажир отримує на згадку невеликий подарунок від першого вітчизняного автовиробника, який з'явився в Україні за роки незалежності.

«Мета цієї акцій – продемонструвати можливості вітчизняного автовиробництва, яке нічим не поступається іноземним аналогам. Наші автобуси і тролейбуси мають не лише все необхідне для комфортного пересування містом – Wi-Fi-зв'язок, кондиціонери, систему електронного сповіщення про зупинки – але й пристосований для матусь з дитячими візочками та людей з інвалідністю. Ми хочемо, щоб люди на власному досвіді переконалися, що за таким транспортом – інфраструктурне майбутнє українських міст», – зазначили у прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».

Стрічка новин