Вперше у Полтаві провели квест «Наркотики – не моя тема!»

Основна його мета – привернення уваги молоді до здорового способу життя. Усього участь у святі здоров'я взяло 50 студентів, об'єднаних у 10 команд. Кожна проходила випробування під час квесту, а також готувала домашнє завдання.

Ніна Калашнікова – студентка Полтавського професійно-технічного училища транспорту. Сьогодні дівчина разом із своїми одногрупниками бере участь у дещо незвичайному конкурсі – квесті «Наркотики – не моя тема!». До гри, говорить дівчина, а за сумісництвом – капітан команди, готувалися кілька тижнів: малювали плакат, придумували назву та займалися спортом.

Ніна Калашнікова, учасниця квесту

- Ми займаємось спортом, регулярно відвідуєм уроки фізкультури, любимо гуляти у парках. Ми проти всіх цих наркотиків, проти алкоголю, тютюну. Для нас це, ну якщо своїми словами це сказати, люди, які приймають наркотики, для нас це дико.

Ідею проведення квесту Полтава запозичила в інших двох міст України, де така ініціатива проходить регулярно. У місті організатором так званого «здорового квесту» виступив благодійний фонд «Громадське здоров'я». Керівництво останнього планує проводити подібні заходи і надалі.

Андрій Протопопов, директор ПОБФ «Громадське здоров'я»

- Назвали його, як «Перший міський», значить, буде і другий міський, третій міський... Головне, щоб було якомога більше партнерів, спонсорів і все буде цікаво і добре.

Традиційно заходи, що закликають молодь до здорового способу життя, підтримує поліція. Цього разу полісмени навіть взяли на себе відповідальність організувати кілька станцій квесту.

Ірина Карюк, начальник ювенальної превенції ГУ НП в Полтавській області

- На цьому заході представлені певні станції і локації, де кожен з учасників та співорганізаторів проходить певні завдання для учнів професійно-технічних навчальних закладів.

До участі у квесті організатори запросили студентів 9-ти професійно-технічних навчальних закладів міста. Адже, на думку багатьох, саме студенти таких закладів є групою ризику. Проте учасники квесту намагались довести протилежне. 

Оксана Чайка, директор навчально-методичного центру ПТУ в Полт.обл.

- Ми об'єдналися навколо єдиної мети – дати учням надію, дати учням нашу підтримку як дорослих людей і показати їм, що наркотики – дійсно не наша тема. Наша тема – здоровий спосіб життя.

Кожен учасник квесту «Наркотики – не моя тема!» не лише отримав позитивні емоції та корисну інформацію, а й цінні подарунки.

Стрічка новин