«Кривава арка»: потерпілі – «за» проведення судово-психологічної експертизи обвинуваченого

Речові підтвердження, слідчий експеримент та відео з місця подій – це лише невелика частина доказів, представлених на розгляд Октябрського районного суду. Справа у так званій «кривавій арці» впевнено рухається до винесення рішення. Потерпілі ж разом зі своїми представниками наполягають на проведенні судово-психологічної експертизи обвинуваченого. Наступне засідання відбудеться вже за кілька днів.

Вже вкотре у суді розглядають справу, що дістала у народі назву «кривава арка». Події, про які говорять в Октябрському районному суді, відбулися понад рік тому, 5 квітня. Тоді у результаті сутичок активістів та охоронної структури «Скорпіон» ряду учасників було завдано серйозних тілесних ушкоджень. Один з потерпілих – Олександр Коба.

Олександр Коба, потерпілий

- Проблеми зі здоров'ям досі залишаються, буквально вчора я знову виписався з лікарні, проводили ще кілька операцій. Ці поранення даються взнаки, хоча вже пройшов рік.

Цього разу на розгляд суду надали відеозапис слідчого експерименту з потерпілим Дмитром Юденком. На відео чоловік показав, яким саме чином йому завдавали удари. Проте, сторона захисту має свої зауваження. Також серед доказів, наданих на розгляд, – відео з місця подій, що були зняті свідками. 

Захисники обвинувачених мають, що відповісти, і на наявність предмета, схожого на ніж, на кадрах з місця події.

Михайло Самойленко, захисник обвинуваченого

- Так, дійсно щось там є у руках. Незрозуміло, що це: це ніж, чи, можливо, то рукавичка так стирчить. Тобто, розумієте, наш захист вважає, що все ж таки там не видно леза ножа, я, принаймні, не бачив, ви там також всі бачили. Довести, що це є саме ніж у руках Усенка, напевно, зарано. Суддя надасть свою оцінку у нарадчій кімнаті.

До уваги суду та сторони захисту надали й ряд речових доказів.

Руслан Пічугін, прокурор

- Це футболка громадянина Коби, у якій останній був одягнутий у момент нанесення йому тілесних ушкоджень. Як бачимо, пакет опечатаний біркою.

На футболці видно сліди крові та рвані отвори від отриманих поранень. Також до уваги представили штани Олександра Коби – також зі слідами крові й отворами. Продемонстрували й берци зі слідами крові та куртку, що належить обвинуваченому Анатолію Прядку. До останньої додано і висновки судово-медичної експертизи, що свідчать, що кров належить саме потерпілому. За нанесення тілесних ушкоджень постраждалі вимагають відшкодування у розмірі 1 мільйон гривень. Сума відшкодування моральної шкоди буде відома після проведення судової психологічної експертизи. Рішення щодо останньої суд прийме 23 травня о 14.30.

Стрічка новин