ПУЕТ відсвяткував 57-му річницю освітньої діяльності

Привітати рідну Альма-матер завітало чимало відомих випускників різних років випуску. Окрім цього, в рамках Дня університету відбулась Всеукраїнська конференція «StudGo Cooperation».

Полтавський університет економіки і торгівлі святкує 57-му річницю освітньої діяльності. За словами ректора Олексія Нестулі, за  ці роки, спираючись на фундаментальні гуманістичні принципи, на яких був заснований університет, колективу вдалося створити заклад лідерського типу, започаткувати нові корпоративні традиції та створити сучасні умови навчання. 

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі 

- Вітаю всіх випускників університету, а це близько 90 тисяч чоловік, які працюють у всіх куточках України і всього світу, із цим чудовим святом – Днем університету, який дав їм путівку в життя. Університет розвивається і буде розвиватися в контексті сучасних світових тенденцій.

Університет економіки і торгівлі велику увагу приділяє міжнародному співробітництву. Наразі заклад у різних форматах співпрацює з 52-ма країнами світу, у планах – збільшити цю кількість. 

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

- Планів на майбутнє дуже багато, головне – стати визнаним університетом у світовому освітньому просторі. А це і нові навчальні плани, і нові спеціальності, методики викладання, нові бази стажування не лише в Україні, а й за кордоном.

Привітати студентів і викладачів із Днем університету завітало чимало відомих людей, серед яких – і мер міста Олександр Мамай. В інтерв’ю він розповів: навчаючись у школі, і сам мріяв вступити до цього вишу.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Користуючись нагодою, я в першу чергу хочу привітати всіх викладачів, які, попри свою загруженість, навчають наших дітей, наших студентів. Майбутнє нашого міста і нашої країни – за економікою, а економіку може дати тільки економічний університет.

На святкування з’їхались й випускники різних років. Голова правління однієї з аграрних компаній країни Андрій Гордійчук – один із них. За його словами, викладачі університету впродовж навчання заклали студентам лідерські якості, котрі в майбутньому допомогли реалізувати себе.

Андрій Гордійчук, голова правління Корпорації «Сварог», випускник університету 1998 року

- Наш факультет, а це було економіка і управління, і наш декан Вахті Сергій В’ячеславович міг як лідер створити ту атмосферу, де не просто ми як студенти навчалися, він вчив нас приймати рішення, він вчив нас гуртуватися і цінити один одного, і цінити дружбу.

У рамках відзначення 57-ї річниці в університеті пройшла дводенна всеукраїнська конференція закладів освіти споживчої кооперації «StudGo Cooperation». На неї завітали представники студентського самоврядування з Харкова, Вінниці, Чернігова та інших міст України.

Марина Негода, голова Студентської ради Полтавського університету економіки і торгівлі 

- Учасники цієї конференції презентували діяльність своїх органів студентського самоврядування, і на якій по завершенню ми підписали меморандум про співпрацю між закладами освіти Укркоопспілки. Я дуже сподіваюсь, що в майбутньому - це буде для нас таким кроком, стартом, для подальшої співпраці.

Кращих викладачів вишу відзначили подяками, після чого всі присутні змогли насолодитись виступами творчих колективів університету та міста.

Стрічка новин