У Полтаві стартував конкурс для аматорів та професіоналів мобільного відео

«Мій відеоПогляд на Полтаву» – черговий творчий соціальний проект від Центру громадського моніторингу «Погляд». Співорганізатором цього конкурсу виступила телевізійна студія «Місто».

Життя полтавців – у відеороботах: у Полтаві розпочався прийом робіт на конкурс «Мій відеоПогляд на місто». Це – спільний проект ГО «Погляд» та телеканалу «Місто». Засновники конкурсу кажуть: це перша у Полтаві спроба за допомогою мобільного відео привернути увагу до проблем міста, спонукати полтавців до добрих справ.

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Для нас це можливість отримати додаткову інформацію, звичайно, для аналізу. І хочеться залучити соціально активних людей до участі в обговоренні проблем міста, і знати їх бачення цих проблем і методів їх вирішення.

Роботи на конкурс прийматимуть у двох номінаціях. Перша – «Робимо місто затишним» – охопить ролики, присвячені тому, як мешканці самоорганізовуються і власними силами дбають про добробут обласного центру. Друга – «Я живу в Полтаві» – для тих, хто готовий поділитися своїм ставленням до міста, розповісти про людей, які мешкають поруч, цікаві події, що відбуваються у ньому.

Анна Корнієнко, інтернет-блогер, член журі

- Меседж основний – це «Як я роблю місто краще». І своїм прикладом показати своїм друзям, знайомим, просто сусідам, що «ти можеш – значить, і ви зможете». Головне – щиро, головне – зробити хоч щось, головне – показати, що якщо ми всі будемо потрошку робити, наше місто стане швидше кращим.

Особливістю цього конкурсу є те, що участь у ньому брати можуть як аматори, так і професіонали. Умова – двохвилинний ролик має бути відзнятим за допомогою мобільного телефону.

Ігор Рева, актор шоу «Мамахохотала»

- Конкурс дуже прикольний тим, що дуже доступний. Він доступний майже для кожного, тому що є люди, які 24 години на добу не викладають телефон з рук. А якщо в тебе є телефон в руці, ти можеш зняти будь-що, і просто треба прищепити культуру цього у молоді.

Роботи учасників конкурсу оцінюватиме професійне журі. Переможці та призери отримають подарунки. До того ж не виключено, що вони матимуть можливість працевлаштуватися на телеканалі «Місто».

Ігор Рева, актор шоу «Мамахохотала»

- Я почув сьогодні, що телеканал «Місто» розглядає це ще й як кадровий резерв. Це ще більша мотивація для молоді, тому що у нас сьогодні, на жаль, дві проблеми є: у молоді немає роботи, а у роботодавців немає кваліфікованих кадрів. І саме в цьому конкурсі можна знайти один одного.

Прийом робіт триватиме до 12 червня. З 13-го числа вони будуть розміщені на сайті телеканалу «Місто», де протягом тижня усі охочі матимуть змогу обрати авторів найкращих відео онлайн. Остаточні результати будуть оголошені 22 червня.

Стрічка новин