В аграрній академії підбили підсумки міні-футбольного турніру

Змагання присвятили пам'яті відомого на Полтавщині та у всій Україні ветеринарного лікаря Сергія Аранчія. За перемогу на цьому турнірі боролися представники усіх факультетів академії. Долучилися до них також команда управління ветмедицини та друзів Сергія Аранчія. 

У Полтавській державній аграрній академії завершилися міні-футбольні баталії. Протягом тижня у виші тривав турнір, присвячений пам'яті Сергія Аранчія.

Петро Литвинов, зав. кафедрою фізичного виховання ПДАА

- Ця людина з великої букви, десь допомагав, десь сприяв з різних сторін. Був і меценатом, і спортом займався, і наукою займався. Тобто, унікальна людина, тому ми започаткували цей турнір.

Участь у цьому турнірі взяли не лише представники усіх факультетів академії, а й колективи управління ветеринарної медицини та друзів - знайомих і колег Сергія Аранчія. На церемонії закриття змагань урочисто підбивають підсумки. 

Петро Литвинов, зав. кафедрою фізичного виховання ПДАА

- Перше місце посіла команда обліку і аудиту нашої Полтавської державної аграрної академії. Друге – управління ветеринарної медицини. Називалася вона «Мисливці». І треті – «Друзі»: це ті, хто Сергія Васильовича поважав, хто з ним працював.

Переможці своїм результатом задоволені. Кажуть: він дався не легко.

Рамін Сардаров, студент ПДАА

- Підтягнулася низка гарних футболістів на кожному факультеті і була така справедлива, гарна, «кровава» боротьба в гарному сенсі цього слова. І завдяки десь везінню, десь злагодженій наш факультет виявився сильнішим. Ми отримали 4 перемоги та 1 поразку, що зробило впевненими переможцями даного Кубка.

Підняти найбільший Кубок над собою цим хлопцям допомогла справжня командна робота на полі.

Рамін Сардаров, студент ПДАА

- Успіх, в першу чергу, – у взаємоповазі та взаєморозумінні хлопців, які знаходяться у команді. Це командна гра. Ми поставили собі мету – виграти, і ми до неї прийшли. І дуже приємно, що кожен із нас зробив такий рівноцінний внесок, тобто, не було такого, що хтось з команди тягнув ковдру на себе, а дійсно командним результатом ми принесли такий Кубок.

Міні-футбольний турнір в академії планують зробити щорічним. До того ж, кажуть у навчальному закладі, не виключено, що запровадять новий Кубок, наприклад, з волейболу.

Стрічка новин