7 АТОвців з Полтавщини навчатимуться у вишах за місцеві кошти

7 АТОвців з Полтавщини навчатимуться у вишах за місцеві кошти

У мерії Кременчука погодили виплату відшкодування за навчання одному студенту, що успішно "закрив" сесію.

Сьогодні у мерії Кременчука відбулося засідання спеціальної комісії по розгляду заяв учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та виявили бажання отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у вищих навчальних закладах м. Кременчука.

Члени комісії розглянули одне питання, а саме виплату компенсації за навчання учаснику АТО, який успішно закінчив 4 курс вищого навчального закладу. Згідно з міською програми підтримки учасників АТО, а також спеціального положення,  АТОвці, які виявили бажання навчатися у ВНЗ,  отримають компенсацію за оплату навчання від міста.

У сьогоднішньому випадку це 6510 грн за 10 місяців навчання. Наразі учасник АТО здобуває вищу освіту в Кременчуцькому інституті вищого навчального закладу «Університет Альфреда Нобеля» на заочному відділенні. Усього можливість вивчитися за рахунок міста виявили бажання 7 кременчуцьких учасників АТО.

Усі навчаються у вишах Кременчука. Скористатися можливістю навчатися за рахунок міського бюджету можна лише раз. По завершенню кожного семестру, треба подавати відомості про успішне завершення. І лише тоді проводять відрахуванння з бюджету Кременчука.

Стрічка новин