Двох правоохоронців з Полтавщини затримали на хабарі

Ними виявились майори поліції Полтавського та Карлівського відділів. Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі.

І навіть анонсована висока заробітна плата вже не допомагає. Двох майорів поліції Полтавського та Карлівського відділів затримали на хабарі. Про це повідомив головний прокурор області Микола Кармазін. 

Микола Кармазін, головний прокурор Полтавської області

- 20 травня 2018 року працівниками прокуратури Полтавської області спільно із співробітниками Управління внутрішньої безпеки у Полтавській області та управління Служби безпеки України в Полтавській області задокументовано факт отримання двома правоохоронцями неправомірної вигоди у сумі 16 тис. грн.

Передача 16-и тисяч відбувалася у неділю в автомобілі одного з правоохоронців. Проте, Микола Кармазін додає: днем раніше майорам поліції дали ще 10 тисяч гривень. Платили поліціянтам за мовчання у скоєнні злочину. 

Микола Кармазін, головний прокурор Полтавської області

- Загальна сума отриманої неправомірної вигоди – 26 тисяч гривень, яку мешканець міста Полтава надавав за «сприяння» у непритягненні до кримінальної відповідальності за вчинення останнім грабежу.

Наразі поліцейські затримані, їм повідомлено про підозру у скоєнні злочину за частиною 3-ю статті 368-ї Кримінального кодексу України «Одержання службовою особою неправомірної вигоди».

Стрічка новин